bilety
pl

Spotkajmy się 1-3 lutego 2019 w Poznaniu na targach Survival Force Expo.

Poznaj pasjonatów militariów, airsoftu, biegów przeszkodowych, survivalu i knifemakingu!

Survival Force Expo to pierwsze w Polsce profesjonalne targi wyposażenia survivalowego i militarnego stworzone z myślą zarówno o pasjonatach jak i ludziach biznesu.

 

 

Oferta tego innowacyjnego wydarzenia opiera się o trzy główne dziedziny wykorzystujące szeroko pojęte elementy survivalu:

 

outdoor-icon.jpg military-icon.jpg asg-icon.jpg

 

TARGI SURVIVAL FORCE EXPO TO:


zwiedzjacy.jpg

Niezwykli ludzie

Niezwykła oferta oraz emocje czekają zarówno na początkujących jak i zaawansowanych pasjonatów ASG, militariów, bushcraftu, survivalu, knife makingu, czy aktywności outdoorowych. To idealne miejsce do poznania ciekawych z ludzi z grup rekonstrukcji wojskowej, klubów tematycznych i stowarzyszeń.

tematyka-ikona.jpg

Wyspecjalizowana branża

Prestiżowe warunki Międzynarodowych Targów Poznańskich przyciągają uwagę profesjonalistów. Wśród nich pojawiają się m.in. przedstawiciele sklepów ze sprzętem surivavlowym, outdoorowym, czy ASG, właściciele strzelnic i firm eventowych, trenerzy taktyki zielonej, a także branżowe media.

 

zakrest-ikonka.jpg

Szeroki zakres tematyczny

Liderzy rynku zachwycą zwiedzających wyjątkową ofertą m.in. z zakresu airsoftu, paintballu i laser tagu. W ekspozycji znajdą się także akcesoria obronne, elektronika i sprzęt paramilitarny oraz survivalowy, a w tym nawigacja i GPS, drony, noktowizja, wykrywacze metalu. Odzież outdoorowa, taktyczna i militarna. Knives & knifemaking. Sprzęt obozowy i outdoorowy. Pojawią się także usługi szkoleniowe i eventowe, w szczególności oferta biegów przeszkodowych.

 

akcja-ikonka.jpg

Akcja!

Zwiedzający mogą liczyć na bogaty program i emocjonujące atrakcje. Strzelnica, prelekcje, spotkania z autorytetami branżowymi oraz wystawy i pokazy to tylko część z nich. Będzie się działo!
 

knieje.jpg

KNIEJE

Targi Myślistwa i Strzelectwa KNIEJE to bogata oferta wystawiennicza prosto od producentów i dystrybutorów broni, amunicji, optyki, odzieży, gadżetów i dodatków dla myśliwych. To trzydniowe spotkanie z profesjonalnymi markami pozwoli poznać najnowsze trendy, produkty i technologie myśliwskiego świata.

rybomania.jpg

RYBOMANIA

Targi Wędkarskie RYBOMANIA to największe targi wędkarskie w Polsce i jedna z największych wystaw tej branży w Europie. Wyróżnia je obecność w trzech polskich miastach, setki wystawców, dziesiątki tysięcy metrów kwadratowych ekspozycji i ponad 60 000 zwiedzających rocznie.

boatex.jpg

BOATEX

Targi Sprzętu Pływającego i Sportów Wodnych BOATEX to impreza, która co roku przyciąga coraz większą liczbę pasjonatów. Szeroki wybór asortymentu z jakim można zapoznać w Poznaniu sprawia, że wielu miłośników wodnego szaleństwa właśnie tutaj chce przygotować się do kolejnego sezonu uzbrajając się w akcesoria żeglarskie czy realizując marzenia o wspaniałych jachtach.

tour-salon.png

TOUR-SALON

Targi Regionów i Produktów Turystycznych to miejsce prezentacji ofert z kraju i zagranicy: regionów, biur podróży, touroperatorów, uzdrowisk, SPA, hoteli, przewoźników, ubezpieczycieli czy wydawnictw. W trakcie targów odbywa się także znany wszystkich globtroterom VI Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń.

Zachęcamy do oberzenia wywiadu, w którym dyrektorzy targów opowiadają o tegorocznych atrakcjach:

Sponsorzy i partnerzy wydarzenia

AMBASADOR TARGÓW GŁÓWNY PARTNER
PATRONAT MEDIALNY
PATRONAT MEDIALNY
WSPÓŁPRACA