bilety
pl
home

9-11.02.2018 - EMOCJONUJĄCY START

Rok 2018 na zawsze zapisze się w kalendarzu Międzynarodowych Targów Poznańskich jako data rozpoczęcia corocznego cyklu pierwszych w Polsce profesjonalnych targów survivalu. Już 9-11 lutego, w towarzystwie bloku aż 4 doskonale znanych wydarzeń dla miłośników aktywnej turystyki i outdoorowych pasji, wystartuje I EDYCJA TARGÓW SURVIVAL FORCE EXPO.

baner-o-targach-sfe.jpg

 

Survival zielony, militarny, miejski

Fani airsoftu, bushcrafterzy, członkowie grup rekonstrukcji wojskowej, trenerzy taktyki zielonej, miłośnicy hikingu i trekingu, knife makerzy, entuzjaści militariów. Wszystkich łączy sztuka przetrwania. Dlatego na naszych targach główną tematyką będzie survival. Zwiedzający znajdą tu najlepsze wyposażenie od liderów rynku, poszerzą wiedzę o nowe tajniki, trendy i zagadnienia z tej dziedziny oraz poznają niezwykłych ludzi wśród 40-tysięcznej publiki bloku Targów 5 Pasji.

 

Targi 5 Pasji

1 bilet na sobotę lub niedzielę upoważnia do wejścia na całe Targi 5 Pasji. Prócz doskonałego wydarzenia dla fanów survivalu, militariów i outdooru czekają na zwiedzających 4 bloki tematyczne pełne wrażeń i atrakcji: Targi Myślistwa i Strzelectwa KNIEJE, Targi Wędkarskie "Rybomania", Targi Sprzętu Pływającego i Sportów Wodnych "Boatex" i Targi Regionów i Produktów Turystycznych "Tour Salon". W 2017 roku wszystkie te imprezy odwiedziło niemal 43 tys. miłośników aktywności w terenie i ponad 400 wystawców, a tegoroczna edycja zapowiada się jeszcze bardziej spektakularnie!

 

Piątek Biznes VIP Day na targach Survival Force Expo

Każdy przedstawiciel branży survivalu, militariów, kniefe makingu i outdooru może otrzymać bezpłatne zaproszenie na dzień biznesowy Targów Wyposażenia Survivalowego i Militarnego, który odbywa się 9 lutego 2018. Wystarczy zarejestrować swoją firmę na www.mtp24.pl w trakcie otwarcia akredytacji. Hobbyści także mogą podpatrzeć branżę i profesjonalistów zza kulis biznesu, kupując prestiżowy bilet Biznes VIP Day. Dla firm jest to doskonała szansa na nawiązanie wartościowych relacji i kontaktów z najważniejszymi firmami na rynku. Pasjonaci natomiast docenią komfort zwiedzania i możliwość poznania profesjonalne strony ich zainteresowań.